Не генерується ковід-сертифікат у ДІЇ?

Ви зараз переглядаєте Не генерується ковід-сертифікат у ДІЇ?

У яких випадках може допомогти сімейний лікар, а коли його краще не турбувати? При проблемах з генеруванням ковід-сертифікатів, у ДІЇ висвітлюються статуси, які вказують на помилку. Діяти потрібно залежно від того, що каже вам ДІЯ.

  • «Немає даних про вас». Якщо це висвітлюється у мобільному додатку, то потрібно спочатку перейти на портал ДІЯ у браузері. І тільки якщо це не допомогло, можете турбувати лікаря, який проводив щеплення, або сімейного лікаря з проханням перевірити персональні дані, а також перевірити чи немає дублів профілю в системі або збігів із профілем іншої людини. Якщо статус «Немає даних про вас» стосується дитини віком до 18 років, то слід переконатися, що в її картці пацієнта внесені дані дитини, а не батьків.
  • “Помилка при генерації сертифіката” стосується помилки у введених персональних даних, і рекомендується звернутися до лікаря, який робив щеплення, або сімейного лікаря щоб перевірити персональні дані.
  • “На жаль, заява не підписана” – тоді потрібно відновити ваш Дія. Підпис.
  • “Сертифікат про вакцинацію недоступний” з таким текстом: “Ви можете додати його лише після другого щеплення”, а ви вже щеплені другий раз, то Вам зможуть допомогти тільки у пункті вакцинації, де повинні внести відповідні дані.
  • “Номер партії вакцини помилковий”, тоді потрібно звернутися до лікаря, який провів щеплення і вніс медичний запис про вакцинацію до електронної системи охорони здоров’я, із проханням позначити внесене як помилкове і додати дані повторно.
  • “На жаль, сталася помилка”, У цьому випадку потрібно звертатись до технічної підтримки порталу та додатку “Дія”
  • Якщо ви вакцинувалися проти COVID-19 за межами України, сформувати COVID-сертифікат в ДІЇ ви, на разі, не зможете. Єдиним вашим документом про вакцинацію буде той документ, який вам видали за місцем вакцинації.

І пам’ятайте, що сімейний лікар покликаний консультувати Вас тільки з приводу вашого здоров’я, а не щодо користування мобільними додатками.