Нова Поліклініка безоплатно консультує українців закордоном.

Ви зараз переглядаєте Нова Поліклініка безоплатно консультує українців закордоном.

Перебуваючи у вимушеній еміграції, українці можуть бути на зв’язку з постійним сімейним лікарем,  отримувати послуги швидко,  безкоштовно і українською мовою. Завдяки проекту дистанційних консультацій сімейних лікарів від Нової Поліклініки, можна проконсультуватися з лікарем  у день звернення у режимі відеозв’язку.

В цьому допоможуть наші чат-боти у Viber або Telegram за посиланнями:
– Телеграм https://t.me/NovaabroadBot
– Вайбер https://pipe.bot/viber/15622

Чат-бот допоможе швидко дистанційно укласти декларацію з Новою Поліклінікою та записатися на консультацію до лікаря. У визначений за вашою згодою час, з Вами контактує лікар через Zoom в режимі відеозв’язку. Лінк для переходу в Zoom надійде у чат-боті.

Такі дистанційні консультації є безкоштовними і надаються після укладення декларації з одним із лікарів Нової Поліклініки. Укладення декларації відбувається дистанційно і займає не більше 20 хвилин. Якщо, після повернення в Україну, ви забажаєте змінити лікаря, це можна зробити просто переуклавши декларацію.

Якщо пацієнт вже є декларантом Нової Поліклініки, то, у відповідь на пропозицію укласти декларацію, потрібно надіслати у чат-бот ту ж інформацію, що й для укладення декларації.