Сучасний коворкінг для лікарів
Лікарям
ПЕРЕВАГИ ЛІКАРІВ У СПІВПРАЦІ З "НОВОЮ ПОЛІКЛІНІКОЮ"
Ми прагнемо зробити так, щоб лікарі первинної ланки медичної допомоги (далі ПМД) працювали в хороших умовах та отримували гідну винагороду за свою працю.

Залиш свої контакти і ми прорахуємо ЗП
  • зручні, зрозумілі та ефективні процеси та процедури роботи
  • прозора система нарахування доходу лікаря
  • дохід вищий, ніж в комунальних закладах
Наш підхід до працевлаштування і роботи
Близько 90% лікарів ПМД зараз працюють в комунальних закладах охорони здоров'я, котрі звикли працювати в системі Семашко. І, незважаючи на радикальні зміни у системі фінансування з 2018 року, переважна більшість таких закладів залишилася в цій системі як з точки зору управління, так і з точки зору ставлення до лікарів.
Наш підхід до організації роботи радикально відрізняється - ми вважаємо, що на вершині піраміди є лікар, а не головний лікар. Саме на підставі цієї тези вибудовуємо систему роботи.
Залиш свої контакти і ми прорахуємо твою зп разом з тобою:Ми прагнемо зробити так, щоб лікарі первинної ланки медичної допомоги (далі ПМД) працювали в хороших умовах та отримували гідну винагороду за свою працю.

Залиш свої контакти і ми прорахуємо ЗП
Можливість отримувати гідну ЗП без рутини
Прорахувати ЗП
Головні переваги для роботи лікаря з точки зору організації процесів
Інструменти та процедури
Переваги для лікаря
Один загальний контакт-центр, куди поступають
всі первинні звернення від пацієнтів (в декларації з пацієнтом лікар вказує номер контакт-центру, а не свій особистий номер телефону)
Кількість дзвінків та повідомлень від пацієнтів на особистий номер лікаря зменшиться на 70-80%
Потрапити на візит до лікаря у 90% випадків
можна буде тільки за попереднім записом
Можливість спокійної та планової роботиКількість дзвінків та повідомлень від пацієнтів на особистий номер лікаря зменшиться на 70-80%
Повне забезпечення трьома комплектами форми (медичні костюми) з регулярною зміною
Можливість спокійної та планової роботиКількість дзвінків та повідомлень від пацієнтів на особистий номер лікаря зменшиться на 70-80%
Повне забезпечення всім необхідними обладнанням (стетофонендоскопи, тонометри, дерматоскоп, офтальмоскоп та ін)
Не потрібно витрачати свої кошти на згадане обладнання
Страхування професійної відповідальності лікаря
Юридичний захист лікаря у випадку настання лікарської помилки
Страхування лікарів від критичних захворювань (онкологія, аортокоронарне шунтування, нейрохірургічні втручання, заміна серцевого клапану та ін.)
Захист від фінансової катастрофи родини лікаря у разі настання такого страхового випадкуЮридичний захист лікаря у випадку настання лікарської помилки
Прорахувати ЗП
Завантажити більше

Медичні інновації, протоколи, устаткування, МІС

Наше стратегічне завдання: побудувати так первинну медичну допомогу, щоб, не втрачаючи якість надання допомоги, щонайменше 50% сьогоднішніх візитів перевести у формат віддаленого моніторингу пацієнта. Для цього ми будемо запроваджувати в нашу практику найсучасніші світові медичні рішення, для прикладу:
системи віддаленого моніторингу роботи серцево-судинної системи (браслети для регулярного моніторингу роботи серця, артеріального тиску, пульсу)
системи для віддаленого моніторингу хворих на діабет (continuous glucose monitoring)
системи для віддаленого моніторингу хворих на COVID19 (чат-бот, котрий регулярно спілкується з пацієнтом і інформує лікаря у випадку критичних відхилень важливих показників здоров'я)
системи регулярного контролю прийому ліків
можливість проводити повторні візити (в рамках одного медичного епізоду) за допомогою телеметричних рішень
Також за допомогою сучасних програмних рішень ми будемо максимально "оцифровувати" протоколи лікування. Це допоможе лікарю швидше встановлювати діагноз (за допомогою системи підказок)
та супроводжувати пацієнта в процесі лікування.
Приходь до нас та отримай гідну ЗП
Ми будуємо повністю прозору систему оплати праці лікаря. Вона базується на тому, що дохід лікаря буде повністю пропорційним до того об'єму грошей, котрий генерується від підписаних з цим лікарем декларацій та з об'єму коштів від додаткових сервісів та послуг.
Для прикладу, чистий дохід лікаря (за вирахуванням всіх податків), котрий підписав максимальну кількість декларацій становитиме 22-27 тис. грн. А якщо такий лікар виявить бажання працювати як ФОП (ми повністю забезпечимо весь адміністративно-юридично-бухгалтерський супровід), то тоді чистий дохід такого лікаря становитиме 31-39 тис. грн. При цьому, всі переваги роботи в Новій Поліклініці для такого лікаря зберігаються в повному об'ємі. І все це не враховуючи надходжень від додаткових послуг!
Таким чином, якщо лікар "приведе" з собою всіх своїх пацієнтів, то оплата праці такого лікаря буде відчутно вищою, ніж в комунальних закладах охорони здоров'я.
Приходь до нас та отримай гідну ЗП
Чистий дохід такого лікаря становитиме 31-39 тис. грн.