Що можна і не можна робити, якщо у вас нежить?

Ви зараз переглядаєте Що можна і не можна робити, якщо у вас нежить?

Закладення носа та нежить — це те, що ми всі особливо не любимо взимку. Як від цього позбутися якнайшвидше? Ось 5 найважливіших правил, що робити, а що ні, якщо у вас нежить:

Так, починаємо завжди з вологості та температури повітря. Прохолодне, вологе повітря сприяє природньому зволоженню слизової носа та звуженню судин.

Так, можна і треба використовувати сольові розчини для промивання. Вони допоможуть вимити слиз та додатково зволожити слизову носа.

Так, можна використовувати судинозвужуючі, але коротким курсом 3-5 днів і тільки у випадку, якщо прості сольові розчини не полегшують дихання.

Ні, не можна використовувати сік алое, цибулю або часник в ніс. Вазони для краси, а сік цибулі чи часнику може спричинити опік слизової носа.

Ні, не треба одразу використовувати небулайзер чи місцеві антибіотики навіть якщо у вас виділення жовтуватого чи зеленого кольору. У більшості випадків це природній процес, який не завжди є ознакою приєднання бактеріальної інфекції.

Якщо вас турбує затяжний нежить, висока температура, головний біль чи носові кровотечі, то зверніться до лікаря якнайшвидше для призначення додаткового лікування.

Укладіть з нами декларацію та будьте впевнені, що про ваше здоров’я в сезон застуд подбають професіонали!

Наші амбулаторії:

  • Львів, вул. В.Великого, 113: +38 (093) 673 64 46
  • Луцьк, вул. Коцюбинського, 2: +38 (098) 737 53 99
  • м.Луцьк, вул. Володимирська, 55: +38 (073) 850 07 03
  • м.Луцьк, вул. Зацепи, 4 +38 (067) 309 80 011.