Новини НП

Болить серце? Не відкладай візит до сімейного лікаря.

29 вересня – Всесвітній день серця.

Відомо, що хвороби серця є найпершою причиною смертності у світі. Неправильне харчування, надмірна вага, високий артеріальний тиск, високий цукор крові і холестерин, відсутність фізичної активності, постійні стреси та шкідливі звички - основні причини порушень в роботі серця.


Все частіше хворіють молоді чоловіки до 50 років. А ще, почастішали випадки бактеріального ендокардиту, особливо в молодих людей, причиною якого у більшості випадків, є нелікований карієс.


У разі вчасного виявлення, хвороби серця успішно лікують, як медикаментозно, так і завдяки оперативним втручанням, зокрема малотравматичними та мініінвазивними методами.


Тому не зволікайте зі зверненням до сімейного лікаря Нової поліклініки, виявивши у себе такі симптоми: задишку, запаморочення та головний біль, які можуть бути наслідком високого тиску, відчуття дискомфорту в лівій половині грудної клітки, болю, що віддає у ліву руку, перебої у серцебитті, набряки ніг, болі в суглобах, що є ознакою ревматизму і можуть привести до ускладнень вад серцевих клапанів.


Наші сімейні лікарі вчасно скерують вас на ЕХО-серця та консультацію кардіолога за електронним скеруванням безплатно.